Palmiye Soba

Palmiye Soba Kiralama

Dış mekân ısıtıcılar arasında palmiye soba son derece tercih edilen bir üründür. Öncelikli olarak dış alanların ısınması herkes tarafından oldukça zorlanılan bir durumdur. Palmiye sobalar ile bu sorunlar anında ortadan kalkar. Çünkü dış alanları oldukça etkili bir şekilde ısıtarak insanları içeriye hapsolma sorunundan kurtarır.

Palmiye Soba Kullanımı

Kış aylarının gelmesi ile birlikte tüm insanlar kapalı mekânlara hapsolmuştur. Hem evde hem de iş yerlerinde sürekli kapalı yerlerde bulunan insanlar bir süre sonra bundan sıkılır. Bu nedenle de özellikle kafeler, insanlara dış alan yaratarak rahat bir nefes almasını sağlar. Dış alanlarda da ortaya ısınma problemi çıkar. Firma olarak açık alanların ısınma problemini anında çözüme ulaştırıyoruz. Palmiye ısıtıcı sayesinde açık alanlarda da istenilen sıcak havayı oluşturuyoruz.

Dış Mekan Isıtıcı Kiralama

Palmiye sobalar sadece kafe gibi işletmeler için kullanılmaz. Tüm açık alan etkinlikleriniz için bu sobaları tercih edebilirsiniz. Bu sayede de her durumda ısınma olanağı elde etmiş olursunuz. Özellikle havalar soğuktan sonra gerçekleşen doğum dünleri, nişan ya da düğün gibi organizasyonlar için açık alanları palmiye soba kullanarak ısıtabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz açık mekânı da oluşturmuş olursunuz.

Palmiye Soba Kiralama
Mantar Soba Kiralama

Bahçeli evlerde yaşayanlar palmiye sobaları daha fazla tercih eder. Bunun nedeni havalar soğuk olsa bile bahçelerinde vakit geçirmek istemeleridir. Bu istek doğrultusunda aradıkları ısıtıcıya sitemiz aracılığı ile sahip olabilirler. Bu sayede isterlerse bahçelerinde davet verebilir. Dilerlerse de çocukları ile bahçe keyfini yaşayabilirler. Bu sayede sürekli ev içerisinde kapalı yerde bulunmaktan da kurtulma olanağını elde edebilirler.

Isı Palmiyesi Hizmetleri

Firmamız tarafından size sunulan ısı palmiyesi hizmetleri ile anında sıcacık açık havalara sahip olabilirsiniz. Isı palmiyesi kapalı alanlar için kullanılmaz. Bu nedenle sadece açık havalarda kullanmaya özen göstermek gerekmektedir. Kapalı alanlarda kullanılmamasının sebebi gaz ile çalışmasıdır. Kapalı alanlarda bu gaz tehlikeli olabilir.

Isı palmiyesi büyük tüp takılarak ısıtmaya başlar. Ancak görsel olarak içerisinde herhangi bir şekilde tüp olduğu belirgin değildir. Sobanın kendisi bu tüpü iyi bir şekilde gizlemeyi başarır. Palmiye sobalar son derece estetik bir görüntüye sahiptir. Bu nedenle de palmiye sobaları yerleştirdiğiniz alanlarda son derece şık bir görüntü oluşturulur. Nişan, düğün ya da özel davetlerde gönül rahatlığı ile tercihe dilmesinin sebebi bu estetik görüntüsüdür. Parti konseptinin bir parçası gibi görünür. Firmamızı ziyaret ederek palmiye soba İstanbul hizmetlerimizden de yararlanma olanağını elde edebilirsiniz.

Palmiye Soba Kiralama

Palmiye Soba Kiralama Fiyatları

Palmiye soba kiralamak isteyen kişilerin sıklıkla dile getirdiği sorulardan biri de fiyatlarıdır. Firmamız palmiye soba fiyat konusunda size gerekli olan tüm indirimleri sunar. Bu sayede de arzu ettiğiniz estetik sobe görüntüsüne oldukça uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. Bu fiyat seçeneklerine ulaşmanız için sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.